foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
foto5

Podsumowanie akcji "Szlachetna paczka"

 

 Pomaganie jest dobre.  Pomaganie jest ważne.    Pomagać może każdy i wszędzie.  Pomaganie zmienia świat na lepsze.

Cała społeczność  Miejskiego  Zespołu Szkół nr 1 w Gorlicach udowodniła, że  powyższe słowa nie są  tylko  banalnymi hasłami i wzięła udział w tegorocznej akcji „Szlachetna paczka”.  Po raz pierwszy podjęliśmy wyzwanie przygotowania całej paczki dla wybranej rodziny. Początkowo byliśmy pełni obaw, czy uda nam się zaspokoić potrzeby  rodziny. Na szczęście akcja zakończyła się sukcesem!

Dlatego w imieniu Szkolnego Klubu Wolontariatu MZS nr 1 w Gorlicach dziękujemy wszystkim, którzy przyłączyli się w tym roku do tej akcji i wsparli wybraną przez nas rodzinę. Dzięki ogromnemu zaangażowaniu uczniów, rodziców
i nauczycieli
, ich hojności i radości z pomagania  udało się nam zebrać: żywność, środki czystości, artykuły higieniczne, odzież, obuwie, ręczniki, kołdrę, pościele, koce.

Za pieniądze zebrane podczas kiermaszu słodkości (pieczonych przez uczniów
i nauczycieli) zakupiliśmy brakujące prezenty, w tym bardzo potrzebny  sprzęt AGD. Dziękujemy wszystkim dzieciom, które podzieliły się zawartością swoich mikołajkowych słodkich upominków.   

Wspartej przez nas Rodzinie życzymy prawdziwie radosnych Świąt. Dzięki Państwa hojności ta radość będzie tym większa i pozwoli wszystkim uwierzyć w ludzkie dobro.  

GALERIA

Szkolne Koło Wolontariatu

Copyright 2022  Studio Gabrielle