foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
foto5

Aktualności

Potrzebni pełnoletni wolontariusze

W najbliższy weekend (9-10 czerwca) w Wapiennym odbędzie się impreza biegowa -Perły Małopolski, w związku z tym potrzebni są wolontariusze.
 
Do zadań wolontariuszy należałaby:
• pomoc w biurze zawodów ( np. wydawanie pakietów)
• pomoc w rejonie start/meta (np. wręczanie medali, podawanie napojów)
• pomoc na trasie biegu ( np. wskazywanie drogi, podawanie napojów)
 
Potrzebnych wolontariuszy (ok 25 osób) głównie w niedzielę 10 czerwca 2018. Zakres czasowy to od 7.30 do ok.16.00. Zapewniony jest transport na trasie Gorlice – Wapienne – Gorlice.
 
Dla wolontariuszy organizatorzy oferują:
• pakiet żywnościowy ( dwie butelki picia, banan, jabłko, drożdżówka oraz kupon na posiłek, który spożywają zawodnicy)
• kubek
• plecak biegowy
• certyfikat wolontariusza
 
Zgłoszenia indywidualne bądź grupowe pełnoletnich wolontariuszy będą przyjmowane do czwartku do godz. 12.00 w biurze LCW za pośrednictwem tel., kontakt: 519 457 244, 519 549 315 lub na maila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 
 
Żadna duża impreza kulturalna czy sportowa nie może zaistnieć bez wolontariuszy. Dlatego zwracamy się z prośbą o pomoc wolontariuszy.
 
Perły Małopolski to cykl sześciu imprez biegowych rozgrywanych od 2013 roku w małopolskich parkach narodowych. Impreza ma charakter rodzinny i jest nastawiona głównie na biegaczy amatorów którzy chcą razem z rodziną spędzić aktywnie czas w miłych okolicznościach przyrody. Tradycyjnie biegi rozgrywane są na trzech dystansach: krótkim (+5km), średnim (+10km) oraz długim (+20km). Jako impreza towarzysząca rozgrywane są zawody dla dzieci – Perełki Małopolski – podczas których, rywalizują najmłodsi biegacze.
W sezonie 2018 Perły Małopolski po raz drugi zagoszczą do Wapiennego gdzie w dniu 10 czerwca 2018 roku rozgrywane będą zawody według w/w programu. Ponadto w dniu 9 czerwca 2018 roku rozgrywane będą zawody ULTRA Perła na dystansie 49km.
 
Zapraszamy do zgłaszania się  :)

Copyright 2022  Studio Gabrielle